Mamy to – nasz autorski system edukacji  – Technika Nauki Równoległej™. Jako firma, która angażuje się w rozwijanie technik nauczania osób dorosłych w zakresie event marketingu i event managementu, po latach praktyki, testów i rozmów wprowadziliśmy jako jedyna instytucja zajmująca się edukacją branżową nasz autorski system edukacji. Poprzez specjalnie skomponowany zestaw warsztatów, uczestnicy mają możliwość ukończyć szkolenie z konkretną wypracowaną przez siebie kompetencją, umiejętnością lub nawet dokumentacją eventową taką jak: koncepcja eventu jego plan, książka produkcyjna, prezentacja sprzedażowa itp.

Większość szkoleń to przekazywanie wiedzy omawianej przez trenera, posłuchanie ciekawych case study i zrobienie kilku ćwiczeń. Taka forma nauczania jest jak przeczytanie książki i wykonanie z niej wskazanych zadań, ale niestety nie utrwala mechanizmów działania. Przez ostatnie miesiące robiliśmy badania na szkoleniowych grupach testowych i wyniki ilości zapamiętanej wiedzy i umiejętności jej przełożenia na konkretne działania były znacznie lepsze niż w klasycznym systemie prowadzenia szkoleń eventowych – mówi Nina Żukowska, autorka Techniki Nauki Równoległej™

Dotychczas żadna firma w Polsce nie stworzyła systemu nauczania organizacji eventów, gdzie uczestnicy na początku wybierają case study do pracy warsztatowej i na podstawie konkretnego eventu przez cały czas trwania warsztatów planują wydarzenie w aspekcie merytorycznym, wizualnym czy technicznym. Tylko poprzez równoległe pozyskiwanie wiedzy, samodzielne wykonywanie konkretnych zadań, czy tworzenie dokumentacji uczestnicy szkoleń mają możliwość:

  • przyswojenia wiedzy
  • wyrobienia w sobie konkretnych mechanizmów działania
  • nauczenia się myślenia strategicznego czy projektowego
  • opuszczenia szkolenia z gotowym planem, dokumentacją czy prezentacją
  • zobaczenia jak wygląda proces kreacji, planowania i zarządzania projektem w agencji eventowej.

Jest to pierwsza na polskim rynku technika nauczania osób dorosłych dostosowana do branży eventowej, która daje możliwość realnego przygotowania do pracy w zawodzie szczególnie osobom początkującym. Dla tych posiadających doświadczenie to świetna metoda na usystematyzowanie swojej wiedzy lub pracy na nowych inspiracjach, poprzez materializację na konkretne dokumenty eventowe.

Świat Eventów jest autorem i jedyną firmą w Polsce kształcącą w tym systemie nauki zgodnie z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *