– Dziadku, opowiedz jak to było, kiedy mogliście jeszcze chodzić do kina i na festiwale muzyczne!

– Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze nie znaliśmy zapachu płynu do dezynfekcji i słabego ucisku białej gumki za uszami, zabieraliśmy dziewczyny do kina, a z kolegami jeździliśmy na Pol’n’Rock. To nie to samo, co te Twoje koncerty w tych śmiesznych okularach! To były czasy!

Świat Eventów się zmienił tak, że póki co z wieczorowych szpilek przebraliśmy się w digitalowe trampki i staramy się nie zwalniać tempa. Bo w trampkach łatwiej – wiadomo. Ale do rzeczy!

SZKOLENIA STACJONARNE

Bardzo nam brakuje spotkań z Wami na żywo. Naprawdę. Ale dla wspólnego bezpieczeństwa na razie wszyscy zostajemy w domach i zawieszamy szkolenia stacjonarne do odwołania. Oj, ale odwoływać będziemy głośno i radośnie, więc nie przegapicie tego – spokojna głowa.

SZKOLENIA ONLINE

Póki co, małymi krokami przenosimy się wszyscy do online. Już naprawdę niedługo pojawią się informacje o konkretnych terminach i tematach szkoleń, które będziemy prowadzić dla Was w wersji na żywo z wirtualnej sali szkoleniowej. #staytuned

NA DZIEŃ DZISIEJSZY

Nie zostawimy Was tak zupełnie samych. Jeśli śledzicie na bieżąco fanpage – Świat Eventów, pewnie już słyszeliście o grupie EDUKACJA EVENTOWA ONLINE by Nina Żukowska. Jeśli tak, to wiecie też, że to prawdziwa petarda! Jeśli nie – ciągle można dołączyć do grupowiczów i zasilać się darmową wiedzą w każdy czwartek o 11:00. #staystudyhomete

ŻEBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ

Przygotowaliśmy dla Was odmienioną, bardziej intuicyjną nawigację po naszej stronie. Czujcie się, jak u siebie i zajrzyjcie koniecznie do sklepu, gdzie znajdziecie kilka nowych pozycji. By wirus nie zasiał spustoszenia w Waszych głowach, sprawdźcie przede wszystkim dwa przepełnione wiedzą ebooki: Eventowa Checklista i Książka produkcyjna autorstwa Niny Żukowskiej.

Jeśli jesteście z nami w grupie, podzielcie się w komentarzu wrażeniami – być może jest ktoś jeszcze, kto się waha.

Dajcie też znać, na jakie tematy szkoleń online czekacie szczególnie niecierpliwie. 

Do usłyszenia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *