– Dziadku, opowiedz jak to było, kiedy mogliście jeszcze chodzić do kina i na festiwale muzyczne!

– Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze nie znaliśmy zapachu płynu do dezynfekcji i słabego ucisku białej gumki za uszami, zabieraliśmy dziewczyny do kina, a z kolegami jeździliśmy na Pol’n’Rock. To nie to samo, co te Twoje koncerty w tych śmiesznych okularach! To były czasy!

Świat Eventów się zmienił tak, że póki co z wieczorowych szpilek przebraliśmy się w digitalowe trampki i staramy się nie zwalniać tempa. Bo w trampkach łatwiej – wiadomo. Ale do rzeczy!

SZKOLENIA STACJONARNE

Bardzo nam brakuje spotkań z Wami na żywo. Naprawdę. Ale dla wspólnego bezpieczeństwa na razie wszyscy zostajemy w domach i zawieszamy szkolenia stacjonarne do odwołania. Oj, ale odwoływać będziemy głośno i radośnie, więc nie przegapicie tego – spokojna głowa.

SZKOLENIA ONLINE

Póki co, małymi krokami przenosimy się wszyscy do online. Już naprawdę niedługo pojawią się informacje o konkretnych terminach i tematach szkoleń, które będziemy prowadzić dla Was w wersji na żywo z wirtualnej sali szkoleniowej. #staytuned

NA DZIEŃ DZISIEJSZY

Nie zostawimy Was tak zupełnie samych. Jeśli śledzicie na bieżąco fanpage – Świat Eventów, pewnie już słyszeliście o grupie EDUKACJA EVENTOWA ONLINE by Nina Żukowska. Jeśli tak, to wiecie też, że to prawdziwa petarda! Jeśli nie – ciągle można dołączyć do grupowiczów i zasilać się darmową wiedzą w każdy czwartek o 11:00. #staystudyhomete

ŻEBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ

Przygotowaliśmy dla Was odmienioną, bardziej intuicyjną nawigację po naszej stronie. Czujcie się, jak u siebie i zajrzyjcie koniecznie do sklepu, gdzie znajdziecie kilka nowych pozycji. By wirus nie zasiał spustoszenia w Waszych głowach, sprawdźcie przede wszystkim dwa przepełnione wiedzą ebooki: Eventowa Checklista i Książka produkcyjna autorstwa Niny Żukowskiej.

Jeśli jesteście z nami w grupie, podzielcie się w komentarzu wrażeniami – być może jest ktoś jeszcze, kto się waha.

Dajcie też znać, na jakie tematy szkoleń online czekacie szczególnie niecierpliwie. 

Do usłyszenia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *