Mamy listopad, a końca pandemii ciągle nie widać. Eventy online powoli zaczęły stawać się naszą rzeczywistością dlatego czas, by podejść do tematu profesjonalnie. Odpowiednie przygotowanie do pracy przy wydarzeniach online daje nowe narzędzia i argumenty w rozmowach z potencjalnymi klientami, którzy często bywają sceptycznie nastawieni do ich organizowania. Znając pełne spektrum możliwości, możemy proponować cały wachlarz digitalowych atrakcji i udowadniać klientom, że event wcale nie zniknął z marketingowego stołu, a jedynie zmienił swoją formę.

W duchu tego podejścia, wychodząc naprzeciw nowym potrzebom branży, rusza zimowa edycja EVENT CAMP ONLINE!

CZTERY POZIOMY WTAJEMNICZENIA

To wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, które ma za zadanie wyposażyć uczestników w komplet nowych kompetencji niezbędnych, by nie tylko przetrwać na rynku, ale także wprowadzić nową jakość w kreowaniu i produkcji eventów online.

Nie zabraknie tam także podstawowej wiedzy dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą eventową. 

POZIOM BASIC czyli program obejmujący podstawy, które powinna znać każda osoba rozpoczynająca pracę lub już pracująca w branży. Od branżowego słowniczka, przez budżetowanie, po współpracę z podwykonawcami.

POZIOM ADVANCED to szkolenie dedykowane wszystkim tym, którzy na co dzień zarządzają procesem przygotowania eventów, jak również zespołem współpracowników czy podwykonawców. Książka produkcyjna, Covid Safe & Security czy zarządzanie zdalnymi zespołami produkcyjnymi – to zdecydowanie ulubiony moduł naszych kursantów.

POZIOM PROFESSIONAL czyli jak sprzedać experience, przygotować kreatywną prezentację ofertową i zaprojektować event, o którym uczestnicy nigdy nie zapomną – czyli magia storytellingu. To etap dla nieco bardziej zaawansowanych. Trenerzy zakładają, że na tym poziomie podstawy eventów masz już w małym palcu.

POZIOM EXPERT to program od początku do końca skupiający się wokół produkowania eventów online. Po tym module nie tylko będziesz tworzył nieszablonowe koncepcje digitalowe, ale poznasz tajniki live streamingów, spotkasz się z praktykami z zakresu techniki i spojrzysz na event oczami reżysera.

SZEŚCIU DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

Nina Żukowska – pasjonatka komunikacji event marketingowej. Naczelna specjalistka od storytellingu w eventach i ONE OF THE 100 najbardziej wpływowych osób w branży eventowej według międzynarodowego rankingu Eventex.

Przemek Witkowski – człowiek, który robił eventy online, zanim jeszcze to stało się modne! Event Development Director w PLEJ, od wielu lat związany z branżą eventową. Przemka możecie spotkać na POZIOMIE EXPERT, gdzie będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z produkcji wydarzeń digitalowych.

Poniżej, możecie posłuchać, o co Nina Żukowska pytała Przemka w kontekście eventów online i nowej rzeczywistości branży eventowej.

Łukasz “Melina” Meliński Multimedia Designer w agencji VES. Jeden z najbardziej cenionych realizatorów multimediów w Polsce! Podczas EVENT CAMP ONLINE Łukasz opowie, jak pracować z materiałami multimedialnymi, jak tworzyć atrakcyjny obraz i wprowadzi Was w tajniki pracy ze światłem.

Maciek Binięda – współzałożyciel firmy eventowej Grupa e4e, współzałożyciel studia on-line The Tides – Events w Warszawie, współtwórca platformy streamingowej Event Solution – jeśli macie jakieś wątpliwości dotyczące live streamingu – Maciej rozwieje je na POZIOMIE EXPERT.

Piotr Nakielski – wieloletni praktyk z zakresu techniki eventowej i pasjonat nowych technologii. Zawodowo obecnie wspiera klientów w procesie kreacji eventowej, wyborze odpowiedniego zaplecza technicznego oraz produkcji eventów w Raptor Tech. Na EVENT CAMP ONLINE Piotrek przybliża meandry techniki eventowej na POZIOMIE BASIC.

Andrzej Goc – mistrz sprzedaży, doświadczony manager i trener z udokumentowanymi sukcesami w budowaniu i zarządzaniu procesami sprzedażowymi, szkoleniowymi i operacyjnymi. Z Andrzejem widzimy się na POZIOMIE PROFESSIONAL!

EVENT CAMP ONLINE to 3 dni wypełnione merytorycznymi warsztatami interaktywnymi oraz wykładami. Każdy dzień podzielony jest na cztery wygodne 1,5-godzinne sesje szkoleniowe online.

Spotkania odbywają się na żywo, w grupach maksymalnie 10-osobowych. Trenerzy łączą się z kursantami na platformie szkoleniowej.

Jeśli chcesz zdobyć pakiet konkretnych narzędzi i umiejętności eventowych potwierdzonych certyfikatem sygnowanym przez polski oddział międzynarodowej organizacji branżowej MPI POLAND CHAPTER – nie może Cię zabraknąć w gronie uczestników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *