EVENT CAMP

Days
Hours
Minutes
Sprzedaż tego wydarzenia właśnie się zakończyła

NOWE CZASY!

NOWE WYZWANIA!

NOWE SZKOLENIA!

Event managerze! Wiemy, że to nie najlepszy czas dla branży eventowej, ale razem możemy przekuć kryzys w nowe możliwości. EVENT CAMP ONLINE to nowa seria szkoleń z naciskiem na organizowanie eventów w digitalowej rzeczywistości.

CZYM JEST EVENT CAMP

EVENT CAMP ONLINE to cztery poziomy szkoleń z organizacji eventów, w tym eventów online. W zależności od tego, czy dopiero myślisz o karierze w branży eventowej czy jesteś eventowym wyjadaczem, wybierz poziom odpowiadający Twoim potrzebom. 

gamepad
interaktywne
warsztaty
microphone
szkolenia
na żywo
king
certyfikat
ukończenia 
gift

dostęp do dodatkowych nagrań wideo

DLA KOGO JEST EVENT CAMP

EVENT CAMP ONLINE to nowa odsłona szkoleń dla branży eventowej. Przewróciliśmy dotychczasową ofertę do góry nogami, by pomóc Ci wystartować z nowymi kompetencjami w nowe czasy.

To program dla poszukujących swojej drogi w branży eventowej. Dla junior event managerów i zaawansowanych stażem seniorów. Dla agencji i korporacji. Dla rozwijającej się jednostki specjalnej digital event managerów.

W zależności od tego, na jakim etapie kariery zawodowej się znajdujesz, może wybrać jeden z czterech poziomów eventowego wtajemniczenia.

PROGRAM BASIC
2/5
PROGRAM ADVANCED
3/5
PROGRAM PROFESSIONAL
4/5
PROGRAM EXPERT
5/5

EVENT CAMP ONLINE to 3 dni wypełnione merytorycznymi warsztatami interaktywnymi oraz wykładami. Każdy dzień podzielony jest na cztery wygodne 1,5-godzinne sesje szkoleniowe online.

Spotkania odbywają się na żywo w grupach maksymalnie 10-osobowych. Trenerzy łączą się z kursantami na platformie szkoleniowej.

Pogram szkoleniowy każdego poziomu został opracowany tak, abyś po zakończeniu szkolenia wyszedł z pakietem konkretnych narzędzi i umiejętności.

DLACZEGO EVENT CAMP

INNOWACYJNY PROGRAM

Wszystkie programy szkoleniowe oparte są na pratyce i doświadczeniu naszych trenerów.  Zawierają nie tylko bazę eventowej wiedzy, ale także najnowsze trendy w organizacji eventów online.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Szkolenia ukończysz z pakietem narzędzi niezbędnych w pracy każdego event managera. Checklisty, wzory, schematy i wiele innych, a wszystkie  otrzymasz w cenie wybranego programu.

PRAKTYCZNE CASE STUDIES

Siłą naszych szkoleń jest szczególny nacisk na warsztaty, dzięki którym m.in. samodzielnie zaprojektujesz event od A do Z, stworzysz kosztorys i doświadczysz procesu kreatywnego na własnej skórze.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Jeśli poważnie myślisz o karierze w eventach, tych szkoleń nie może zabraknąć w Twoim CV. Dlatego każdy etap kończy się odpowiednim certyfikatem sygnowanym przez MPI POLAND CHAPTER.

TERMINY ZJAZDÓW

W zimowej edycji EVENT CAMP ONLINE szkolenia odbywają się w cyklach trzydniowych na przełomie grudnia 2020.

POZIOM BASIC

25-27 LISTOPADA 2020

POZIOM ADVANCED

1-3 GRUDNIA 2020

POZIOM PROFESSIONAL

7-9 GRUDNIA 2020

POZIOM EXPERT

9-11 GRUDNIA 2020

TRENERZY EVENT CAMP

Od marca br. roku zajmuje stanowisko Event Development Directora w agencji PLEJ. W swojej karierze zawodowej stworzył i wyprodukował m.in. spotkanie z Fernando Alonso organizowanego przez ING Bank  Śląski dla kilku tysięcy gości Złotych Tarasów.

Maciej Binięda​

W branży eventowej od 2001r.  Współzałożyciel firmy eventowej Grupa e4e. Konsultant techniczny systemu informatycznego do zarządzania eventami i magazynem – New Event Management.  Współzałożyciel  studia on-line „The Tides Events”  w Warszawie. Współtwórca platformy streamingowej Event Solution.

nakiel

Piotr Nakielski

Wieloletni praktyk z zakresu techniki. Zrealizował setki produkcji eventowych. Pasjonat nowych technologii.

Założycielka Świata Eventów, pasjonatka komunikacji event marketingowej oraz praktyk w zakresie organizacji wydarzeń. Jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób w branży eventowej według międzynarodowego rankingu Eventex.

Łukasz "Melina" Meliński

Multimedia Designer w agencji VES.
Jeden z najbardziej cenionych
realizatorów multimediów w Polsce.

Andrzej Goc

Doświadczony manager i trener z udokumentowanymi sukcesami  w budowaniu i zarządzaniu procesami sprzedażowymi, szkoleniowymi  i operacyjnymi. Skuteczny w budowaniu zmotywowanych zespołów, tworzeniu autorskich programów szkoleniowych z obszarów sprzedaży, obsługi Klienta i zarządzania ludźmi.

OPINIE

Edyta Koc
Edyta Koc
ARAM
Read More
Udział w szkoleniu Event Management to prawdziwa przygoda z happy endem. Kto chce poznać jedną z najlepszych trenerek w Polsce, dowiedzieć się o wszystkim, czego chce się o eventach dowiedzieć, ale boi się zapytać a przy tym spędzić 16 godzin z buzią otwartą ze zdziwienia - zachęcam do udziału. Po prostu są NAJLEPSI!
Paweł Rosłoń
Paweł Rosłoń
fotoreporter motoryzacyjny
Read More
Jest merytorycznie, interesująco i w pełni profesjonalne. Nina ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób łatwo przyswajalny. Dostępne są także przydatne materiały dydaktyczne. Szczerze polecam bo oprócz wiedzy można się inspirować pomysłami.
Anna Szubert
Anna Szubert
Main Brain Academy
Read More
Bardzo polecam szkolenia z Niną. Najlepsze szkolenia na świecie to te, które opowiadają Ci prawdziwe historie, a te wymagają ogromnego doświadczenia. Warsztaty z Niną otworzyły mi oczy na wiele spraw, nie boje się już podejmować wyzwań i zakładam, ze przełoży się to na bardziej lukratywne zlecenia 🙂 Polecam

DOŁĄCZ DO EVENT CAMP

BASIC

25-27 LISTOPADA 2020
1500.00
 • Marketing w życiu event managera - podstawy
 • Eventy, branża, zawód, słownictwo – wszystko co trzeba wiedzieć zaczynając
 • Planowanie i organizacja wydarzeń
 • Budżetowanie
 • Współpraca z podwykonawcami
PODSTAWOWY

ADVANCED

1-3 GRUDNIA 2020
1700.00
 • Tworzenie dokumentacji projektu – książka produkcyjna
 • Zarządzanie projektem eventowym
 • Covid Safe & Security
 • Zarządzanie zdalnymi zespołami produkcyjnymi

PROFESSIONAL

7-9 GRUDNIA 2020
2000.00
 • Pobudzanie kreatywności
 • Storytelling
 • Tworzenie ofert eventowych
 • Sprzedaż usług
BESTSELLER

EXPERT

9-11 GRUDNIA 2020
2500.00
 • Digital & Hybrid Events
 • Podstawy live streamingu
 • Technika eventowa w służbie eventów online
 • Reżyseria eventów online
SUPER CENA

INFORMACJE DODATKOWE

SESJE SZKOLENIOWE:

9:30 – 11:00 (I SESJA)

11:15 – 13:00 (II SESJA)

13:00 – 14:00 przerwa obiadowa

14:00 – 16:00 (III SESJA)

PRZERWY:

Pomiędzy sesjami przewidziana jest jedna 15-minutowa przerwa oraz jedna godzinna przerwa obiadowa. 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Do pełnego uczestnictwa w szkoleniu niezbędny jest komputer, sprawny mikrofon i kamera. 

POMOC TECHNICZNA:

Zarówno przed, jak i w trakcie szkolenia do dyspozycji uczestników jest Kasia, która służy pomocą, we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniem.
[email protected]