Dla agencji eventowych i agencji PR

 • Trener: Nina Żukowska
  Nauczysz się projektować wydarzenia w oparciu o cel, zachowania uczestników eventu i angażujące treści. Zobacz jak wykorzystać skuteczną narrację na swoim evencie stacjonarnym lub online.
  1 402,20  z VAT Zobacz program
 • Trener: Nina Żukowska
  To szkolenie kierowane jest zarówno do osób, które mają za sobą pierwsze kroki w eventach, jak również do tych, które w eventach siedzą od lat. W trakcie szkolenia systematyzujemy wiedzę na temat planowania eventów i dostarczamy wiele inspiracji.
  1 537,50  z VAT Zobacz program
 • Trener: Nina Żukowska
  Kluczową rolę tego szkolenia, jest pokazanie Ci różnych sposobów na usprawnienie Twojej codziennej pracy. To zebrane najbardziej praktyczne rozwiązania na bazie wielu lat doświadczeń pracy event managera i trenera. Właśnie tutaj dostaniesz gotowe narzędzia i konkretne wskazówki. 
  1 402,20  z VAT Zobacz program
 • Trener: Przemek Kurdziel
  Chcesz zrealizować swój autorski projekt? A może już taki realizujesz, ale chcesz go dalej rozwijać z udziałem kolejnych partnerów? Szkolenie sponsoringowe z praktykiem branżowym napewno dostarczy Ci wiele inspiracji, motywacji i narzędzi.
  1 402,20  z VAT Zobacz program
 • Trener: Artur Sójka
  Sprzedaży można się nauczyć. Grunt to skuteczna strategia zbudowana na doświadczeniu w pracy z klientami. Podczas tego szkolenia będziesz miał okazję czerpać z doświadczenia najlepszych w branży. Dowiesz się, jak unowocześnić działania sprzedażowe, otworzyć się i podjąć nowe kroki w relacjach biznesowych. Z pomocą trenera zweryfikujesz swoje dotychczasowe działania, tak byś ukończył kurs mając gotowe argumenty do prowadzenia negocjacji i profesjonalnie przygotowane strategie sprzedażowe.
  1 402,20  z VAT Zobacz program
 • Trener: Nina Żukowska
  Jeżeli w swojej pracy tworzysz dużo prezentacji ofertowych i uważasz, że czas, który na to poświęcasz jest zdecydowanie za długi, warto pojawić się na tym szkoleniu. Poznasz kluczowe narzędzia, które przyspieszą Twoją pracę oraz pomogą Ci tworzyć jakościowe wizualnie prezentacje.
  1 402,20  z VAT Zobacz program