Oktawian Piechulek

Specjalista ds. wydarzeń masowych
  • Ponad 7 letnie doświadczenie w praca dla największych agencji eventowych (m.in. Live, a obecnie Walk Events) pozwoliła mu na realizacje złożonych projektów dla takich klientów jak PKN Orlen czy Red Bull Polska.
  • Zajmował się produkcją największych wydarzeń w Polsce: Red Bull Flag Day 2017, Orlen Warsaw Marathon, Verva Street Racing, Bicie rekordu Guinnessa w Drifcie, 5. Konkurs Lotów Red Bull, Ceremonia otwarcia The World Games 2017. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas realizacji pozwoliły mu na poznanie mechanizmów działających w świecie wydarzeń masowych, którymi się pasjonuje.
  • Z eventami związany od początku swojej pracy zawodowej. Pierwszy kontakt z branżą eventową miał w Ergo Arenie, gdzie jako Venue Manager był odpowiedzialny za realizację wydarzeń kulturalnych, sportowych, motoryzacyjnych i targowych takich jak: koncerty Stinga i Ramstein, mecze koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym, Monster Truck czy rajdy samochodowe.
  • Oktawian z wykształcenia i zamiłowania jest pedagogiem. Stanowi to idealne połączenie warsztatu edukacyjnego z ogromnym doświadczeniem produkcyjnym.
  • W Świecie Eventów mówimy o nim “praktyczny perfekcjonista dający poczucie bezpieczeństwa”

Oktawian prowadzi szkolenia: