Sabina Mentel

Właścicielka agencji TASTE of ART – event creators oraz brandu TASTY DESIGN, wdrażających autorskie projekty w życie jak i współpracujących na zasadach b2b z innymi agencjami z branży rozrywkowej.

Producentka wydarzeń artystycznych z bogatym portfolio projektowym oraz doświadczona event manager z pasją do tworzenia niezapomnianych koncepcji i doznań. Odpowiedzialna za kompleksową organizację i koordynację prawidłowego przebiegu takich produkcji jak imprezy masowe, pokazy mody, zawody i pokazy taneczne, koncerty, sesje fotograficzne, teledyski, imprezy firmowe, a także wydarzenia prywatne.

Pasjonatka designu, architektury i wystroju wnętrz, pod szyldem TASTY DESIGN pracuje nad koncepcjami i produkcjami scenograficznymi. Nieustannie poszukuje nowych trendów, które pozwalają zaskakiwać odbiorców. Specjalizuje się w kreacjach zgodnych z nurtem ‘insta friendly’ i zero waste. Realizacje opracowane przez jej agencję doczekały się wielu publikacji na platformach społecznościowych oraz na portalach branżowych.

Sabina prowadzi szkolenia: