Witaj w Świecie Eventów

PONAD 3000 ABSOLWENTÓW?

 Świat Eventów to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Pełni pasji, wiedzy, doświadczenia i zaangażowania! Naszą siłą są lata praktyki, które każdy z naszych szkoleniowców spędził za kulisami największych wydarzeń w Polsce. Jesteśmy właścicielami agencji, strategami, twórcami, managerami, którzy pewnego dnia postanowili, że podzielą się z Tobą całą wiedzą na temat eventów.

AŻ UZNALI, ŻE WIEDZA TO ZA MAŁO

Abyś Ty mógł stale rozwijać swoją eventową karierę, my stworzyliśmy autorską technikę szkolenia  “Technikę Nauki Równoległej”. Dzięki niej możemy wprowadzić Cię do naszego Świata Eventów przez doświadczanie, praktyczny warsztat i pracę nad własnym projektem od pierwszej godziny szkolenia.

MAMY WŁASNĄ BAZĘ WIEDZY

Aby dotrzeć do każdego, kto chcę chłonąć wiedzę z zakresu organizacji eventów, stworzyliśmy pierwszy lifestyle’owy portal eventowy w Polsce. Nie musisz już obserwować setek kanałów, by zawsze być na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz całej masy merytorycznych treści, nowinek ze świata eventów, znajdziesz tu tony inspiracji i ciekawych case study. Bądź z nami na www.event-live.pl.

JAK WIDZISZ, ŚWIAT EVENTÓW TO PASJA. POZWÓL JĄ W SOBIE ZASZCZEPIĆ.

NASZE WARTOŚCI

PASJA

Podchodzimy do każdego szkolenia z nieskrywanym entuzjazmem i zaangażowaniem, by dawać Ci wartość, która wykracza daleko poza standardy nauczania.

PRAKTYKA

Robimy wszystko byś przepracował, wszystkie najważniejsze zagadnienia na bezpiecznym szkoleniowym gruncie
i mógł stawić czoła każdemu wyzwaniu.

EMPATIA

Przede wszystkim słuchamy Twoich potrzeb i tematów, z którymi przychodzisz na salę szkoleniową. Naszą misją jest dowiedzieć się czego potrzebujesz i Ci to dostarczyć.