Świat Eventów i Marketingu

"Cześć, jestem Nina i od kilku lat prowadzę indywidualne mentoringi eventowe, w trakcie których wykorzystuję całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby wesprzeć Cię w organizacji wydarzeń, jakie realizujesz. Z moich mentoringów wychodzisz z konkretnymi pomysłami do wdrożenia i narzędziami usprawniającymi pracę. Wszystko to możesz wykorzystać zaraz po naszym spotkaniu."

Czym jest mentoring?

Mentoring to w ostatnim czasie bardzo popularna w branży eventowej forma rozwoju kompetencji. Dzięki indywidualnym spotkaniom z trenerem możesz zgłębiać wiedzę dokładnie dopasowaną do twoich potrzeb. Co to znaczy? 

Trenera omawia dane zagadnienia, uwzględniając Twoją sytuację zawodową, specyfikę organizacji, w jakiej pracujesz, rodzaje eventów, które organizujesz czy grupy docelowe, dla których tworzysz koncepcje kreatywne wydarzeń.

Nie otrzymujesz ogólnej wiedzy z każdej dziedziny po trochu, ale bazującą na ogromnym doświadczeniu praktycznym trenera, wiedzę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Jaki może być zakres mentoringu?

Poniżej znajdziesz przykładowe, ale i najbardziej popularne tematy, z jakimi przychodzą uczestnicy sesji mentoringowych.

Nowe pomysły na wydarzenia jakie organizuję

Co mogę zrobić inaczej, jak i gdzie szukać inspiracji, jak przekonać innych do swoich pomysłów, jak postępować, kiedy każdy ma inne oczekiwania.

Praca z dostawcami usług i agencjami

Czego mogę wymagać od agencji, jak rozmawiać i negocjować z obiektami, firmami cateringowymi itp., na co zwracać szczególną uwagę, czy są jakieś narzędzia minimalizujące kryzysy, jak dobrze napisać brief dla agencji.

Narzędzia usprawniające organizację wydarzeń

Specyfika mojej pracy wygląda tak..... potrzebuję poznać narzędzia, które pozwolą mi lepiej zarządzać moją pracą, nabrać pewności, że mam wszystko zaplanowane, pomogą delegować zadania i pilnować ich realizacji przez inne osoby.

Chcemy robić w naszej firmie eventy brain friendly

W naszej firmie propagujemy lub chcemy wdrożyć ideę neuroróżnorodności. Planujemy zacząć organizować wydarzenia przyjazne dla mózgu i komfortowe dla naszych pracowników, potrzebujemy konkretnych pomysłów i wskazówek.

MENTORING TO IDEALNA FORMA DLA KORPORACJI.
W MENTORINGU MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ 1 LUB 2 OSOBY Z DANEJ ORGANIZACJI.

Kim jest trener Nina Żukowska?

Trener biznesu, multiinstrumentalistka, czyli człowiek o wielu pasjach i talentach. Jednym z jej kluczowych talentów jest łączenie wiedzy z różnych dziedzin i przekładanie wielkich skomplikowanych teorii, na bardzo proste narzędzia wspierające procesy uczenia się.

Zajmuje się neurodydaktyką, czyli formą uczenia się przyjemną dla mózgu. Jest autorką “Techniki Nauki Równoległej”, która zwiększa efekty uczenia się organizacji eventów, poprzez odpowiednie projektowanie ćwiczeń warsztatowych.

Od prawie 20 lat zarządza wielowątkowymi projektami oraz multidyscyplinarnymi zespołami, realizując projekty event marketingowe dla największych marek w Polsce m.in. Orange, Samsung, Johnnie Walker, Volvo, Swarovski, Readers Digest, Velvet, Desperados, Żywiec Zdrój, Novartis, 3M Poland, L’oreal, Dulux, Mitsubishi, Park of Poland, Huawei.

Jej projekty otrzymały kilka nagród w konkursie Złote Spinacze w kategoriach: Event Komercyjny, Kreatywność, Motoryzacja i Transport. Jest organizatorką rekordowego pokazu VR w Polsce podczas premiery motoryzacyjnej.

Od kilku lat Nina zgłębia wiedzę o działaniu naszego mózgu, gdyż według niej świadomość zachodzących tam procesów pozwala zmieniać postawy, budować nawyki i lepsze życie. A wiedza ta wykorzystana w biznesie zwiększa efektywność projektów. Nina jest propagatorką neuroeventów, czyli wydarzeń przyjaznych dla mózgu i osób neuroróżnorodnych.

Jako właścicielka platformy edukacji Świat Eventów i Marketingu prowadzi autorskie szkolenia specjalistyczne (event marketingu, event management i storytelling)

Jako Interim Event Manager pracuje projektowo po stronie korporacji i agencji eventowych, kreując strategie, koncepcje eventowej oraz reżyserując wydarzenia.

Nina należy do grona 100 najbardziej wpływowych osób w branży eventowej według międzynarodowego rankingu Eventex w 2020 roku oraz 50 najbardziej wpływowych osób w branży eventowej w Europie w 2023 roku. Jest wykładowcą na uczelniach, prelegentką na wydarzeniach branżowych, autorką licznych publikacji edukacyjnych w języku polskim i angielskim. Jej e-booki sprzedają się USA, UK i Europie.

Co inni mówią o Ninie
*Opinie pochodzą z ankiet oraz prywatnych wiadomości.
Kluczowe obszary kompetencji
Event Marketing & Event Management & Strategia marki
Neuroeventy & Neuroróżnorodność
Neurodydaktyka & Ekonomia behawioralna
Komunikacja precyzyjna w zespole & Nawyki & Prokrastynacja